Programa

su stovykla

Prieš registraciją prašome įdėmiai perskaityti arba perklausyti puslapyje pateiktą informaciją, 

Programos kaina 700 eur.

Ši programa kompleksiškai sprendžia antsvorio ir sveikatai nepalankios elgsenos problemas šeimose. Rekomenduojama šeimoms, kuriose paaugliai nuo 12 m. ir vyresni jau turi antsvorį ir/arba pakeliui į antsvorį.  

Programa suskirstyta į kelis etapus. 

Paruošiamasis etapas

Paruošiamajame etape atliekamas motyvacinis pokalbis. Jis vykdomas telefonu arba ZOOM. Jo trukmė 60 min.  Pokalbio metu programos vadovas elgsenos treneris Artiomas Šabajevas aptaria su norinčiais dalyvauti jų problemos mastus, ištakas ir pristato mokymosi programos planą. Motyvaciniame pokalbyje gali dalyvauti tiek vienas iš tėvelių, tiek abu. Vaikai jame nedalyvauja. Motyvacinio pokalbio tikslas – padėti šeimai suvokti, ar ši programa yra tinkama dabartiniame jų gyvenimo etape, taip pat padeda specialistui suprasti, ar šeimos nariai gali kokybiškai užtikrinti dalyvavimą programoje ir įgyvendinti visas užduotis.  

Vienas iš galimų motyvacinių pokalbių rezultatų – susitarimas, kad šiuo metu dalyvauti nebūtų naudinga šeimai, arba pasiūlymas pasirinkti alternatyvią paslaugą, pavyzdžiui asmeninių konsultacijų paketą. Neretai asmeninės konsultacijos rekomenduojamos kaip būtina pradžia prieš dalyvavimą vasaros programoje, nes asmeninių konsultacijų metu padedamas pagrindas tėvų ugdymo ir komunikacijos su vaiku įgūdžiams išmokti. Būtent šie tėvų pokyčiai nulemia vaiko pasiruošimą ir motyvaciją mokytis apie savo gyvenseną.  

Daugiau apie asmenines konsultacijas skaitykite čia.  

Pirmas etapas

Pirmame programos etape (nuo sekmadienio iki šeštadienio) dalyvauja tik suaugusieji šeimos nariai (bent vienas iš suaugusiųjų). Stipresniam poveikiui ir tęstinumui užtikrinti rekomenduojame, kad dalyvautų abu tėveliai, jeigu tai įmanoma. Šiame etape suaugusieji grupinių užsiėmimų metu mokomi kritiškai įvertinti savo tėvystės įgūdžius ir suvokti savo elgesio ir elgsenos įtaką vaiko (vaikų) pasirinkimams. Šis etapas trunka vieną savaitę. Konsultacijos (mokymai) įgyvendinami nuotoliniu būdu Facebook grupėje. Tėveliams nereikia dalyvauti konkrečiu dienos metu. Tai laisvai pasirenkamas laikas paskaitų įrašams perklausyti, tekstui perskaityti, užduotims atlikti patogiu metu. Šiame etape vyksta tik užduočių atlikimas ir atsiskaitymas. Konsultacijos neteikiamos.  

Antras etapas

Antrame etape (nuo sekmadienio iki penktadienio) vykdoma stovykla. Joje dalyvauja paaugliai (jaunuoliai) nuo 11 iki 18 m (atskirais atvejais ir vyresni), jau turintys antsvorį arba yra arti antsvorio ribos. Dalyvių amžiaus vidurkis – 13.5 m. Stovyklautojų skaičius iki 15 dalyvių.  Kol vaikai stovyklauja, tėvai tęsia mokymąsi namuose, gilinant savo žinias apie sveikatai palankią mitybą, miegą, fizinį aktyvumą. Stovykloje paaugliai mokomi gyventi sveikatai palankioje aplinkoje. Vyksta mokymai fizinės ir psichinės sveikatos tema. Paaugliai mokomi ruošti sveikatai palankų maistą, būti fiziškai aktyviais, užtikrinti miego higieną. Stiprinami jų socialiniai-emociniai įgūdžiai.  

Artimiausia pamaina vasaros sezono metu. 

Stovykla vyksta sodyboje Jonavos rajone.

Stovyklos navigacinės koordinatės 55°07’34.2″N 24°28’09.3″E

Atvežimas iki sodybos neorganizuojamas. Tėveliai atveža ir pasiima patys.  

Trečias etapas

Trečiame etape (nuo sekmadienio dvi savaitės iki sekmadienio) šeima mokosi pritaikyti naujas žinias namų aplinkoje ir jai padedama formuoti naujus įpročius. Šis laikotarpis yra pats intensyviausias, reikalaujantis didesnių laiko sąnaudų tiek iš suaugusiųjų, tiek iš vaikų. Tai ataskaitų teikimo periodas. Teikiamos miego trukmės, fizinio aktyvumo, maitinimosi režimo ataskaitos. Programos specialistai teikia grįžtamąjį ryšį ir padeda atlikti būtinas korekcijas. Šis etapas galutinai išsprendžiau didžiausią kiekį klausimų, kurie kyla programos dalyviams apie tinkamos gyvensenos organizavimą. Po šio etapo šeima yra pasiruošusi savarankiškai tęsti pokyčių įgyvendinimą be specialistų pagalbos. 

Bendra programos trukmė 1 mėnuo.  

Programos kaina 700 eur. 

Apmokėjimas vyksta po motyvacinio pokalbio 

Galimas apmokėjimas dalimis (lizingu). Norintys mokėti dalimis pažymėkite tai registracijos formoje. Paauglių ligos ar kitais nenumatytais atvejais galimas dalinis pinigų grąžinimas arba perkėlimas į kitą pamainą. 

Turite skubų klausimą?  Susisiekite su programos vadovu telefonu 8670 38888 arba

Turite skubų klausimą? Susisiekite su programos vadovu telefonu 8670 38888 arba

Užpildykite registracijos formą. Gavę šią formą, susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl motyvacinio pokalbio dienos ir laiko. Formą pildo  suaugusieji.

Registracija stovyklai (pirma konsultacija nemokama)

Pageidauju mokėti dalimis (paslaugą teikia INBANK lizingas)*

Pageidauju gauti naujienlaiškius iš SVORIOCENTRAS.lt*

Patvirtinu, kad susipažinau su mano duomenų saugumo nuostatomis šioje svetainėje ir leidžiu saugoti ir naudoti šioje registracijos formoje pateiktus duomenis (norėdami susipažinti su asmens duomenų saugojimo nuostatomis mūsų svetainėje, paspauskite aktyviąją šio teksto nuorodą)*

1 + 1 =

*– privalomi laukai