Individualizuota programa su kelių sričių specialistų priežiūra

Prieš registraciją pirminei konsultacijai, prašome įdėmiai perskaityti arba perklausyti pateiktą programos aprašymą.

Programos kaina 1400 eur.

6-7 savaičių trukmės individuali gyvensenos pokyčių mokymosi programa šeimai. Programos metu tėveliai kartu su vaiku susitiks su mūsų komandos nariais: sveikatos elgsenos specialistu, dietologe, kineziterapeute, asmeniniu treneriu bei maisto ruošimo specialiste. Tai unikali galimybė vienu metu konsultuotis su kelių svarbių sričių specialistais ir gauti individualizuotą kompleksinę ugdymosi programą sau ir vaikui.

Programa skirta padėti šeimai pakeisti savo gyvenimo būdą, išmokti normalizuoti kūno svorio ir apimčių parametrus, tobulinti komunikaciją tarp šeimos narių, padėti vaikui (vaikams) išmokti rūpintis savo fizine ir psichine sveikata.

Programos metodika sudaryta taip, kad ugdytų šeimos narių supratimą apie pagrindinius gyvensenos elementus. Todėl po programos šeima sugeba savarankiškai tęsti pradėtus pokyčius ir negrįžti į pradinį tašką – neprarasti formos.

Tai kombinuotas akivaizdinis ir nuotolinis mokymasis. Nuotolinis mokymasis įgyvendinamas ZOOM ir Facebook platformose. Akivaizdiniai susitikimai su specialistais vyksta Kaune, du kartus programos eigoje: pirmas kartas po trijų savaičių nuotolinio mokymosi, antras kartas programos pabaigoje.

Programos etapai:

Paruošiamasis

Pirma, įvadinė konsultacija, skirta suprasti problemos, dėl kurios kreipiatės, ištakas, aptarti sprendimo būdus, pajausti abiem pusėms tarpusavio bendradarbiavimo energiją. Konsultacija vyksta per ZOOM su suaugusiais. Jos trukmė 60 min. Jeigu po pirmos konsultacijos nusprendžiate, kad nenorite tęsti – už įvadinę konsultaciją mokėti nereikia. Jeigu po įvadinės konsultacijos pasirenkate dalyvauti individualizuotoje programoje, apmokate visą programos kainą iš anksto arba dalimis (apmokėjimo dalimis paslaugą suteikia INBANK).

Įvadinė konsultaciją veda sveikatos elgsenos ugdymo specialistas Artiomas Šabajevas.

Pirmas etapas

Trukmė 3 savaitės. Pirmos trys programos savaitės skirtos tėvams mokytis kurti pozityvią ir palaikančia aplinką šeimoje. Tai nuotolinių susitikimų kartą per savaitę ciklas. Susitikimai vyksta per ZOOM. Vieno susitikimo trukmė 60-90 min. Susitikimų turinys koncentruojasi į emocinius ir komunikacinius aspektus šeimoje: tiek tarp sutuoktinių (buvusių sutuoktinių), tiek su vaikais. Būtent šie aspektai dažniausiai nulemia suaugusių ir vaiko psichologinę būseną ir pasirenkamus elgesio ir elgsenos modelius. Todėl, prieš mokantis balansuoti maitinimosi, miego, fizinio aktyvumo režimus, suaugusieji mokomi atpažinti savo ir/ar savo vaikų poreikius ir lūkesčius, tinkamai juos komunikuoti, užtikrinti psichologinį savo ir kitų šeimos narių saugumą. Tarp susitikimų vyksta palaikymas, atliekamos užduotys, komunikuojama su konsultantu. Konsultuoja sveikatos elgsenos ugdymo specialistas Artiomas Šabajevas.

Konsultacijos teikiamos ugdomojo vadovavimo (koučingo), mokymo, mentorystės pagrindu. Pokyčiai užtikrinami, inicijuojant nenaudingų įsitikinimų ir nuostatų atpažinimą ir jų pakeitimą naudingomis, talkinančiomis norintiems pasiekti pokyčiams. Nuostatų įtvirtinimas ir korekcija atliekami, sudarant individualizuotų afirmacijų seką, kurią įgarsina diktoriaus balsas. Ši seka įrašoma į audio failą ir teikiama konsultacijų dalyviams klausyti, laikantis instrukcijų. Afirmacijos sudaromos tik suaugusiems. Jeigu afirmacijų klausymas Jums nėra priimtinas būdas mokytis keisti nuostatas, šis darbas įgyvendinamas labiau tradiciniais metodais.

Pirmi gyvi susitikimai Kaune.

Trukmė – viena darbo diena. Susitikimai vyksta praėjus pirmam trijų savaičių laikotarpiui. Į susitikimus atvykstate savo transportu. Susitikimai vyksta skirtingose Kauno m. vietose. Į visus susitikimus Jus palydės asistentai. Susitikimų metu:

  • su gydytoja dietologe doc. dr. Rūta Petereit analizuojate šeimos mitybos įpročius, aptariate specifinius vaiko ir savo sveikatos būklės klausimus, kurie reikalauja dėmesio, sprendžiant maitinimosi klausimą, aptariate šeimai tinkamiausius būdus organizuoti sveikatai palankų maitinimąsi; skiriama vienkartinė nuotolinė konsultacija – pagalba įgyvendinti programą namuose; gyvos ir nuotolinės konsultacijos trukmė 60 min.;

  • su kineziterapeute Greta Baronaite – Dzimide, testuojate vaiko mobilumo lygį, jėgą, gaunate rekomendacijas dėl būtinų vaiko kūno raumenų sistemos korekcijų; kineziterapeutė paruošia individualų pratimų planą savarankiškam įgyvendinimui namuose; skiriama vienkartinė nuotolinė konsultacija – pagalba įgyvendinti stiprinimo programą namuose (jeigu yra poreikis); konsultacijų trukmė 60 min.;

  • su asmeniniu treneriu Robertu Kvietkum atliekate asmeninę treniruotę privačioje sporto salėje (be pašalinių); treniruotė padeda įvertinti šeimos narių fizinę formą, aptarti mėgstamus ir priimtinus judumo variantus; po užsiėmimo treneris paruošia individualizuotą trijų savaičių programą šeimai savarankiškam atlikimui namuose; vėliau antrame etape, šeima nuotoliniu būdu atsiskaito, kaip sekasi įgyvendinti programą; šeimą, esant poreikiui, nuotoliniu būdu dėl fizinių pratimų atlikimo ar korekcijos konsultuoja asmeninis treneris Mantas Najulis;

  • apsilankote ugdančiosios virėjos dr. Gintarės Šabajevienės virtuvėje ir kartu su programos vadovu A.Šabajevu skanaujate Gintarės paruoštus sveikatai palankius pietus ar vakarienę; pietų ar vakarienės metu atliekama edukacija, skirta šeimai suprasti, kaip įgyvendinti maisto gaminimą, kaip adaptuoti patiekalus vaiko skoniui, kaip spręsti įvairius netinkamos vaiko elgsenos su maistu klausimus.

Antras etapas

Trukmė 3 savaitės. Nuotoliniu būdu per Facebook platformą (privačiai). Šeima mokosi pritaikyti naujas žinias namų aplinkoje ir jai padedama formuoti naujus įpročius. Šis laikotarpis yra pats intensyviausias, reikalaujantis didesnių laiko sąnaudų tiek iš suaugusiųjų, tiek iš vaikų. Tai ataskaitų teikimo periodas. Teikiamos miego trukmės, fizinio aktyvumo, maitinimosi režimo ataskaitos. Programos specialistai teikia grįžtamąjį ryšį ir padeda atlikti būtinas korekcijas. Šis etapas galutinai išsprendžiau didžiausią kiekį klausimų, kurie kyla programos dalyviams apie tinkamos gyvensenos organizavimą. Po šio etapo šeima yra pasiruošusi savarankiškai tęsti pokyčių įgyvendinimą be specialistų pagalbos.

Antri gyvi susitikimai Kaune.

Trukmė – viena darbo diena. Tai dar viena proga susitikti su visais komandos specialistais, įsivertinti padarytą pažangą, gauti patarimus dėl tolimesnio sėkmingo gyvensenos pokyčių įgyvendinimo.

Apmokėjimas vyksta po įvadinio pokalbio.

Programos kaina 1400 eur.

Galimas apmokėjimas dalimis (apmokėjimo dalimis paslaugą teikia INBANK). Norėdami mokėti lizingu, pažymėkite tai registracijos formoje.

Užpildykite registracijos formą. Gavę šią formą, susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl įvadinio pokalbio dienos ir laiko.

Turite skubų klausimą?  Susisiekite su programos vadovu telefonu 8670 38888 arba

Turite skubų klausimą? Susisiekite su programos vadovu telefonu 8670 38888 arba

Registracija individualizuotai programai (pirma konsultacija nemokama)

Pageidauju mokėti dalimis (paslaugą teikia INBANK lizingas)*

Pageidauju gauti naujienlaiškius iš SVORIOCENTRAS.lt*

Patvirtinu, kad susipažinau su mano duomenų saugumo nuostatomis šioje svetainėje ir leidžiu saugoti ir naudoti šioje registracijos formoje pateiktus duomenis (norėdami susipažinti su asmens duomenų saugojimo nuostatomis mūsų svetainėje, paspauskite aktyviąją šio teksto nuorodą)*

6 + 4 =

*– privalomi laukai