Komanda

Artiomas Šabajevas

Artiomas Šabajevas

Lietuvoje atpažįstamas kaip unikalios gyvenimo būdo pokyčių programos paaugliams su antsvoriu ar nutukimu ir jų šeimos nariams autorius ir įgyvendintojas. Artiomo užsiėmimai kūpini didelio entuziazmo, turinys pateikiamas itin prieinamai ir įtaigiai. Sveikatos ugdymo specialistas, koučeris, neformalaus ugdymo pedagogas, emocinio intelekto ugdymo praktikas, socialinių inovacijų skirtų gerinti vaikų gyvenimus konkurso nugalėtojas. Turi daugiau kaip 1000 val. mokymų vedimo patirtį vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Jo užsiėmimai ir edukacijos pasižymi itin dideliu poveikiu, pozityvumu ir įtaigumu.

Greta Baronaitė - Dzimidė

Greta Baronaitė - Dzimidė

Kineziterapeutė, holistinio mokymo praktikė. Ji yra įkvėpianti lektorė, kurios užsiėmimai pasižymi dideliu dėmesiu individualiems dalyvių poreikiams ir gebėjimu juos įkvėpti aktyviems pokyčiams. Lektorė turi svarią patirtį reabilitacinėje veikloje bei darbe su vaikų fiziniu lavinimu.

Doc. dr. Rūta Petereit

Doc. dr. Rūta Petereit

Gydytoja-dietologė, docentė, psichoterapeutė, Lietuvos dietologų draugijos prezidentė užsiėmimus veda pagal unikalią kompleksinio principo metodiką, kuri remiasi ne draudimais ir apribojimais, bet gyvenimo būdo subalansavimu ir intuityviu kūno pajautimu.

Robertas Kvietkus

Robertas Kvietkus

Asmeninis treneris Robertas yra  LSU programos „Treniravimo sistemos“ kurso bakalauras.. Tai žmogus, kuris treniruodamas kitą, nuolat treniruojasi pats. Roberto teorinės-praktinės žinios drauge su didele intuicija žmogui duoda svarius rezultatus, keičiant supratimą apie save, savo kūną ir lavinant judesius ir jėgą.

dr. Gintarė Šabajevienė

dr. Gintarė Šabajevienė

Biomedicinos mokslų daktarė, maisto ruošimo diplomuota specialistė, ilgametė gyvenimo būdo pokyčių programų suaugusiems ir vaikams lektorė Gintarė namų virėjo amatu sudomins net mažiausiai maisto gamybai prijaučiantį. Gintarės receptai nustebina tuo, kad jiems gaminti nereikia specialių žinių, įprasti ir neretai nesveiki patiekalai jos rankose virsta sveikatai palankiais ir tampa itin mėgstamais šeimose.

Mantas Najulis

Mantas Najulis

Asmeniniam treneriui Mantui puikiai sekasi tapti motyvatoriumi ir „užkrėsti“ tingų jaunimą noru atrasti save judėjime. Mantas sugeba tuoj pat įrodyti savimi nepasitikinčiam jaunuoliui, kad pastarasis yra pakankamai pajėgus, kad galėtų keisti nuomonę apie save. Mantas yra „Pratimai, mityba ir streso valdymas“ LSU programos bakalauras.. Jo visuminis požiūris į sveikatinimą atsispindi praktinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.